Jak na mzdové účetnictví?

Zpracování mezd odborníky vám ušetří čas a náklady.

Mzdové účetnictví v užším významu je pouze samotný výpočet mzdy a vedení nákladů na zaměstnance. V dnešní době se však  mzdové účetnictví stává balíkem služeb, pro které je tvorba a evidence mzdy u zaměstnanců na všech typech pracovních poměrů pouze základem.

Mzdové účetnictví poskytuje především výpočet měsíčních mezd a povinných odvodů na zdravotní a sociální pojištění včetně zpracovávání výkazů. V rámci kompletního účetnictví se také započítávají zálohy a případné srážky ze mzdy. Pro maximální komfort zaměstnanců zpracovává společné odvody na penzijní připojištění či platby členských příspěvků odborů. Jako každé účetnictví musí být vedeno přesně, úplně a spolehlivě. Mzdové účetnictví se pro svou oborovou blízkost perfektně kombinuje s personalistikou. Díky tomu se zefektivňují vynaložené mzdové prostředky.

Mzdové účetnictví zahrnuje:

  • měsíční zpracování mezd,
  • povinné odvody na pojištění,
  • zpracování výkazů pro veřejnoprávní orgány,
  • roční mzdové výkazy,
  • personalistiku a evidenci zaměstnanců.

Nechte si mzdy zpracovat od zkušených odborníků používajících nejmodernější software pro výpočet mzdy. Kontaktujte nás přes níže přiložený formulář a nechte starosti o mzdové účetnictví na profesionálech.

Chcete mít spolehlivé mzdové účetnictví? Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás

AT Consult HK, s.r.o.
Gočárova 504
Hradec Králové
500 02

Tel.: +420 491 611 591
Mobil: +420 731 527 900
Mobil: +420 603 182 250
E-mail: